ОБАВЕШТЕЊЕ

1.  1. Поводом актуелне здравствене ситуације у Републици Србији скрећем пажњу свим ученицима да се придржавају хигијенских мера и здравствених препорука које су видно истакнуте на огласним таблама школе, на улазним вратима и сајту школе.

2. У уторак 17. марта 2020. године  традиционално прослављамо  Дан школе. Поменутог дана часови ће бити скраћени на 30 минута. У складу са здравственим препорукама које установа примењује ради спречавања ширења инфекције вирусом КОВИД 19 прославу ћемо организовати без присуства гостију и родитеља ученика. Приредба  ће бити одржана у просторијама матичне школе у присуству ученика и запослених у школи. Почетак приредбе заказан је у 1200 часова.

Уз најлепше жеље свим ученицима, наставницима и запосленима у школи честитам Дан школе.

Директор школе

Зоран Алексић