Нерадни дани

У петак, 9.11.2018. године, биће обележен јесењи распуст за ученике. У понедељак је такође нерадни дан и за ученике и за наставнике, поводом обележавања државног празника Дана примирја у Првом светском рату.

Нашим ученицима желимо пријатан продужени викенд.

Музичка представа

У понедељак, 22.10.2018. године глумци шабачког позоришта одиграли су интерактивну представу музичког карактера у којој су уживали наши ученици млађих разреда.

Полиција у служби грађана

У уторак и среду, 23. и 24.10.2018. године, по пројекту Основи безбедности деце, за све наше ученике четвртог и шестог разреда одржано је предавање Полиција у служби грађана, од стране припадника МУП-а Крупањ.

ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО

„Трка за срећније детињство“ је једна од традиционалних, најмасовнијих и најшире прихваћених реакреативно-хуманитарних активности Црвеног крста намењенa омладини. Ова активност има за циљ да међу младима у школама подстакне хуманост и промовише здраве стилове живота

Сама трка има пре свега хуманитарни карактер, а не такмичарски значаj. Слоган трке је „ИМАМО ЦИЉ – ДОЂИ НА СТАРТ“.

И ове школске године, успешно је реализована у нашој школи, у петак, 5.10.2018. године. овом приликом захваљујемо се свим ученицима на учешћу и хуманости.

Дечија недеља

И ове школске године, у првој недељи октобра, односно 1-7.10.2018. године обележена је Дечија недеља, под слоганом „Моје је право да живим срећно и здраво-за одрастање без насиља.“ Ова традиционална манифестација реализује се у циљу побољшања положаја детета у Србији, и ове године пружена је прилика да се програмом активности скрене пажња на проблем насиља над децом.

Наши ученици уживали су у разним активностима које смо припремили за њих. Мали део атмосфере доступан је на сликама.