Новогодишња бајка

У четвртак, 28.12.2017. године, глумци лозничког позоришта КУД Караџић, играли су представу за наше ученике млађих разреда под називом „Новогодишња бајка“. Наши малишани уживали су у гледању представе, сликању са Деда Мразом, као и у чаробним дечјим пакетићима.

Не постоји ништа што доноси веће задовољство од срећног и насмејаног детета.

Обавештење за ученике

Први део зимског распуста почиње у понедељак, 1. јануара 2018. године и завршава се у понедељак, 8. јануара 2018. године. Први радни дан је уторак, 9. јануар 2018. године.

Колектив школе жели ученицима срећне новогодишње и божићне празнике, као и успешну предстојећу годину.

Заштита од пожара

У оквиру пројекта Основи безбедности деце, у понедељак 25.12.2017. године за ученике четвртог и шестог разреда, одржано је предавање на тему Заштита од пожара. Ученици су имали прилику да добију детаљне информације како поступити у ситуацији када се деси пожар и како се адекватно заштитити.