Вазнесењски дани у Крупњу

Традиционална манифестација, седма по реду, одржана је у суботу и недељу 10. и 11. јуна текуће године под називом „Комадић завичаја у огледалу традиције“ у организацији Друштва учитеља Рађевине.

Циљ манифестације је  упознавање, развијање, чување и поштовање властитог, културног и верског  идентитета, развијање поштовања према културној баштини и потребе да се она негује. Самој манифестацији претходи конкурс.   Ученици су могли писати, сликати, цртати и радити ручне радове о  карактеристикама свог завичаја и његове прошлости – културне и историјске.

Нашу школу представиле су учитељице Славка Андрић и Славица Алексић, као и неколико ученица. Колико је ово лепо и пријатно искуство било за све, погледајте на сликама.