Стручно усавршавање наставника

О важности и значају усавршавања свих запослених у школи, указују и чињенице сталних организовања семинара. Наша школа, била је домаћин семинара на тему „До функционалног знања применом метода и техника у интерактивној настави“ који је спроведен 7.10.2016. године. Полазници семинара били су сви запослени у нашој школи.

Поред тога, у организацији Друштва учитеља Рађевине, у недељу 27.11.2016. године, наши учитељи били су учесници и гости у ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“ Крупањ на следећим семинарима ИК Клет „Савремени методички приступ дечјем ликовном стваралаштву“  и „Улога, задаци и значај одељенског старешине у образовно-васпитном раду.“

Семинари су допринели проширивању знања, сузбијању предрасуда и јачању компетенција свих полазника.