Општинска такмичења из енглеског језика и математике

На општинском такмичењу из енглеског језика, одржаном 4. фебруара 2024. године у Крупњу, две ученице VIII2 разреда на најлепши начин представљале су нашу школу. Сара Стајчић освојила је друго место са освојених 37 бодова, од могућих 40, што је уједно био и најбољи резултат на такмичењу. Теодора Рељић, освојила је 32 бода и била је надомак пласмана на окружни ниво такмичења. Директор школе упућује честитке и захваљује се наведеним ученицама и наставници Драгици Ђунић Онимус на постигнутом успеху.

На општинском такмичењу из математике одржаном 10. фебруара 2024. године у Крупњу, учествовало је 9 ученика наше школе. Директор школе захваљује се свим ученицима и наставницима који су узели учешће у такмичењу, а посебно похваљује ученикa IV2 одељења, Луку Остојића за освојено прво место са максималних 100 бодова. Све честитке заслужује и ученица  IV2 одељења Марија Мркоњић за освојено треће место. Заслуге за овако велики и значајан успех наших ученика припадају и учитељици IV2 одељења Славки Андрић.  Директор школе позива  ученике и наставнике да у што већем броју узму учешћа у такмичењима која ће се организовати у наступајућем периоду.