Општинско такмичење из биологије

На општинском такмичењу из биологије,одржаном дана 5.03.2017. године у Ош „Боривоје Ж. Милојевић“ Крупањ, ученици наше школе понели су бројне награде:

V разред- Алекса Остојић освојио је прво место и пласман на окружно тамичење, Јевтић Лазар освојио је друго место, Теофиловић Тина освојила треће место.

VI разред- Александар Тимотић освојио је прво место и пласман на окружно такмичење, Сара Маринковић освојила је друго место, Катарина Јовић освојила је треће место.

VII разред- Георгина Јездимировић, освојила је прво место и пласман на окружно такмичење, Софија Стевановић освојила друго место и пласман на окружно такмичење.

VIII разред- Катарина Станојевић освојила је друго место и пласман на окружно такмичење.

Колектив школе похваљује све ученике на постигнутим резултатима као и предметне наставнице Љиљану Мијић и Раденку Крстић, и жели пуно среће на даљем такмичењу.